diesel
natural
adblue


Vybere si z následujících produktů:

Jane

Diesel aditiv

500 ml

Multifunkční přísada do motorové nafty, ktrá zlepšuje tekutost a filtrovatelnost nafty v zimním období. Snižuje bod tuhnutí nafty, zlepšuje chod motoru a spotřebu paliva. Zapracovává vyseparovaný parafín zpět do nafty.

Mike

VIF Super Diesel aditiv

500 ml zimní

Zimní aditivum do nafty SUPER DIESEL ADITIV je multifunkční přísadou s protikorozním účinkem. Prodlužuje životnost palivového systému díky ochraně palivového čerpadla a údržbě čistoty vstřikovacích trysek. Udržuje nízkou spotřebu paliva a zlepšuje provozní pohotovost vozidla v zimním období zvýšením cetanového čísla nafty.

John

SHERON Brzdová kapalina

DOT 5.1 500 ml

Slouží k přenášení tlaku mezi „brzdovým pedálem“ a brzdovými destičkami. Při brzdění dochází vlivem tření k prudkému nárůstu teplot. Pokud by ohřátá kapalina dosáhla varu, uvolní se z ní plyn. V takovém případě hrozí nebezpečí selhání brzd, neboť plyn je na rozdíl od kapaliny stlačitelný

Cinol Destilovaná voda

1000 ml

Destilovaná voda CINOL pro technické účely se používá například k ředění směsí do ostřikovačů a chladících kapalin.

John

Cinol Destilovaná voda

3l, 5l

Destilovaná voda CINOL pro technické účely se používá například k ředění směsí do ostřikovačů a chladících kapalin.

John

CARLINE Destilovaná voda

1l, 3l, 5l

Demineralizovaná voda pro technické účely: do akumulátorů, chladičů, ostřikovačů, žehliček, … CAR0158

John

Carlson Antifrost G11

G 11 3l

Carlson Antifrost G11 je nízkotuhnoucí chladící kapalina do chladících soustav spalovacích motorů z lehkých slitin. Směs Antifrost G11 je určena do chladičů automobilů na bázi monoetylénglykolu s antikorozními přísadami.

John

CS ANTIFREEZE G11

G11 1l

CS ANTIFREEZE G11 je chladící nemrznoucí kapalina pro moderní typy motorů včetně celohliníkových. V požadavcích na antikorozni a nemrznouci ochranu odpovida VW TL 774 typ C